Ochrona interesów i bezpieczna przyszłość dla Ciebie i Twoich najbliższych

Podjęcie decyzji o rozstaniu nie jest łatwe, a sam rozwód nie oznacza tylko zakończenia małżeństwa. Życie jakie znasz zmienia się, a wybory przed jakimi przyjdzie Ci stanąć mogą mieć wpływ na Twoją przyszłość przez wiele lat.

Od czego zacząć? Który sposób rozwodu będzie dla mnie najkorzystniejszy – z orzekaniem, czy bez orzekania o winie? Kto powinien złożyć pozew rozwodowy? Jak przygotować dokumenty? Jak ustalić kontakty z dzieckiem i wysokość alimentów? Jak ochronić swój dom rodzinny i majątek? Co ze wspólnym kredytem albo długami zaciągniętymi przez małżonka?

Nie musisz stawiać czoła wszystkiemu samodzielnie. Prowadząc kancelarię prawną pomagam rodzinom, które stanęły w obliczu problemów związanych z rozwodem i innymi sprawami z zakresu prawa rodzinnego. 

Jestem po Twojej stronie aby na każdym etapie sprawy dać Ci pewność, pozbyć się wątpliwości i chronić tego, co dla Ciebie najważniejsze.

Jak mogę Ci pomóc:

Konsultacje

Sporządzenie pism

Reprezentacja

Opinie

Nasza wiedza jest Twoją przewagą

więcej na :

  • @lukaszlabudaprawnik
  • @lukasz_labuda_prawnik

więcej na :

  • @lukaszlabudaprawnik
  • @lukasz_labuda_prawnik

Dlaczego osiągamy wyniki?

Wiemy co ma znaczenie.

Skuteczność

Wygrana zawsze jest celem. Ale oprócz celu, równie ważna jest droga, która do niego prowadzi. Możemy ją przejść bez stresu, obaw i niepewności - na etapie negocjacji jak i przed sądami.

Szybkość

Wiem jak ważny jest Twój czas. Korzystam z technologii, abyśmy mogli spotkać się online i porozmawiać w dowolnym miejscu w Polsce i w czasie, który Ci odpowiada.

Jasne opłaty

Bez niespodzianek. Zanim zaczniemy działać, chcę poznać Twoją sytuację i określić czego potrzebujesz. Zawsze przed podjęciem decyzji otrzymasz jasną wycenę.

Strategia

Podejmowanie decyzji bez znajomości swoich praw nie jest dobrym pomysłem. Minimalizuję ryzyko i przedstawiam Ci najlepsze możliwe rozwiązania.

Komunikacja

Jestem tutaj aby jasno i zrozumiale przedstawić Ci co dzieje się na każdym etapie Twojej sprawy. Formalności to moja działka, Ty w tym czasie możesz zająć się swoim życiem.

Współpraca

Zamiast pytań potrzebujesz prawdziwych odpowiedzi. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia, aby szybko i skutecznie uzyskać pomoc w swojej sprawie.

Rozwiązania zaczynają się tutaj

Potrzebujesz pomocy prawnej?

skontaktuj się

Możesz wysłać maila, napisać wiadomość lub skorzystać z formularza poniżej.

Dostarczam rozwiązania prawne i pomagam klientom w całej Polsce.

Prowadzę kancelarię prawną z siedzibą w Kielcach. Online znajdziesz mnie tutaj:

  • @lukaszlabudaprawnik
  • @lukasz_labuda_prawnik
  • kontakt@kancelarialabuda.pl

Kancelaria Kielce

Dane kontaktowe:

729 548 104

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Łabuda Targowa 18/926, 25-520 Kielce

Close Bitnami banner
Bitnami