Mecenas

Łukasz Łabuda

moje podejście

Doświadczenie przez specjalizację.

Witaj! Jestem radcą prawnym i na co dzień prowadzę kancelarię prawną specjalizującą się sprawach rozwodowych, pracowniczych, cywilnych i gospodarczych.

Rodzina, praca i biznes oddziałują na życie każdego z nas. Żyjemy w świecie opartym na relacjach z partnerami, współpracownikami i klientami. W swojej praktyce zapewniam bezpieczeństwo i opiekę prawną w każdej z tych sfer, uzyskując najlepsze możliwe wyniki dla swoich klientów zawsze wtedy gdy potrzebują mojej pomocy.

Nie obiecuję. Działam.

Szybkie i zdecydowane działanie jest ważne, ale żeby było skuteczne wymaga indywidulanego podejścia i planu. Szukam najlepszego sposobu rozwiązania problemów swoich klientów. Negocjuję, korzystam z możliwości polubownego rozwiązania sporów, a gdy sytuacja tego wymaga skutecznie bronię ich interesów przed sądem.

Razem. Po Twojej stronie.

Rozumiem jak pojawiające się problemy mogą angażować emocjonalnie, wpływać na życie zawodowe i prowadzenie biznesu. Jestem po Twojej stronie aby poznać fakty, ocenić ryzyko i zbudować silną strategię prawną dla Twojego bezpieczeństwa – w rodzinie – w pracy – w biznesie.  

radca prawny

Rozwiązania zaczynają się tutaj:

Potrzebujesz pomocy prawnej?

skontaktuj się

Możesz wysłać maila, napisać wiadomość lub skorzystać z formularza poniżej.

Dostarczam rozwiązania prawne i pomagam klientom w całej Polsce.

Prowadzę kancelarię prawną z siedzibą w Kielcach. Online znajdziesz mnie tutaj:

  • @lukaszlabudaprawnik
  • @lukasz_labuda_prawnik
  • kontakt@kancelarialabuda.pl

Kancelaria Kielce

Dane kontaktowe:

729 548 104

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Łabuda Targowa 18/926, 25-520 Kielce

Close Bitnami banner
Bitnami