Każdy pracownik zasługuje na przestrzeganie swoich praw na wszystkich etapach stosunku pracy.

Wiedziałaś/eś o tym, że przepisy prawa pracy mogą Cię chronić już od momentu rekrutacji, nawet jeśli nie zostaniesz zatrudniona/y? Teraz już wiesz.

Bez względu na to, czy dopiero ubiegasz się o pracę, pracujesz w tej samej firmie od lat, albo właśnie otrzymałaś/eś wypowiedzenie – każdą z tych sytuacji reguluje prawo. 

Kancelaria specjalizuje się w ochronie interesów pracowniczych związanych z bezpodstawnym wypowiedzeniem umowy o pracę, w sporach o wynagrodzenia i warunki pracy, w sprawach dotyczących  niesprawiedliwego i dyskryminującego traktowania, a także w dochodzeniu należnych odszkodowań.

Rozwiązuję problemy swoich klientów udzielając konsultacji, prowadząc w ich imieniu taktowne negocjacje, a kiedy sytuacja tego wymaga skutecznie bronię ich praw przed sądem. 

Jak mogę Ci pomóc:

Konsultacje

Sporządzenie pism

Reprezentacja

Opinie

Nasza wiedza jest Twoją przewagą

więcej na :

  • @lukaszlabudaprawnik
  • @lukasz_labuda_prawnik

więcej na :

  • @lukaszlabudaprawnik
  • @lukasz_labuda_prawnik

Dlaczego osiągamy wyniki?

Wiemy co ma znaczenie.

Skuteczność

Wygrana zawsze jest celem. Ale oprócz celu, równie ważna jest droga, która do niego prowadzi. Możemy ją przejść bez stresu, obaw i niepewności - na etapie negocjacji jak i przed sądami.

Szybkość

Wiem jak ważny jest Twój czas. Korzystam z technologii, abyśmy mogli spotkać się online i porozmawiać w dowolnym miejscu w Polsce i w czasie, który Ci odpowiada.

Jasne opłaty

Bez niespodzianek. Zanim zaczniemy działać, chcę poznać Twoją sytuację i określić czego potrzebujesz. Zawsze przed podjęciem decyzji otrzymasz jasną wycenę.

Strategia

Podejmowanie decyzji bez znajomości swoich praw nie jest dobrym pomysłem. Minimalizuję ryzyko i przedstawiam Ci najlepsze możliwe rozwiązania.

Komunikacja

Jestem tutaj aby jasno i zrozumiale przedstawić Ci co dzieje się na każdym etapie Twojej sprawy. Formalności to moja działka, Ty w tym czasie możesz zająć się swoim życiem.

Współpraca

Zamiast pytań potrzebujesz prawdziwych odpowiedzi. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia, aby szybko i skutecznie uzyskać pomoc w swojej sprawie.

Rozwiązania zaczynają się tutaj

Potrzebujesz pomocy prawnej?

skontaktuj się

Możesz wysłać maila, napisać wiadomość lub skorzystać z formularza poniżej.

Dostarczam rozwiązania prawne i pomagam klientom w całej Polsce.

Prowadzę kancelarię prawną z siedzibą w Kielcach. Online znajdziesz mnie tutaj:

  • @lukaszlabudaprawnik
  • @lukasz_labuda_prawnik
  • kontakt@kancelarialabuda.pl

Kancelaria Kielce

Dane kontaktowe:

729 548 104

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Łabuda Targowa 18/926, 25-520 Kielce

Close Bitnami banner
Bitnami